Selbstkontrollsystem

savikontrolės sistema statusas Aprobuotas sritis rizikos ir kokybės valdymas apibrėžtis Maisto ar pašarų ūkio subjekto vykdoma kontrolės sistema, pagrįsta rizikos veiksnių analize ir svarbiųjų valdymo taškų kontrole ir užtikrinanti tvarkomo maisto ir (ar) pašarų saugumą. atitikmenys: angl. Self-Control System vok. Selbstkontrollsystem, n šaltinis Lietuvos Respublikos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus 2002 m. birželio 10 d. įsakymas Nr. 271 „Dėl Savikontrolės sistemos įdiegimo žuvų perdirbimo įmonėse veterinarijos taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2002, Nr. 59-2409)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Look at other dictionaries:

  • Self-Control System — savikontrolės sistema statusas Aprobuotas sritis rizikos ir kokybės valdymas apibrėžtis Maisto ar pašarų ūkio subjekto vykdoma kontrolės sistema, pagrįsta rizikos veiksnių analize ir svarbiųjų valdymo taškų kontrole ir užtikrinanti tvarkomo… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • savikontrolės sistema — statusas Aprobuotas sritis rizikos ir kokybės valdymas apibrėžtis Maisto ar pašarų ūkio subjekto vykdoma kontrolės sistema, pagrįsta rizikos veiksnių analize ir svarbiųjų valdymo taškų kontrole ir užtikrinanti tvarkomo maisto ir (ar) pašarų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”

We are using cookies for the best presentation of our site. Continuing to use this site, you agree with this.